Nytt utseende på hemsidan

Idag släppte vi ett nytt utseende på denna hemsida / blogg.  Allt tidigare innehåll är kvar och vi kommer fortsättningsvis att skriva och arkivera det mesta som har med vår förening och område att göra.

I högermarginalen hittar du information om vår förening och mycket annat relaterat till Dig som medlem. Det finns information om våra policydokument, kontaktformulär för att snabbt komma i kontakt med oss, blanketter m.m.

Under ”Bra länkar” hittar du bl.a. länkar för: Tvättbokning, Vädret i Fosiedal, Verksamhetsberättelse och mycket mer. Under ”Senaste inlägg” kan ni gå tillbaka i tiden och bläddra bland tidigare inlägg.

Ni kan alltid navigera till förstasidan genom att klicka på ”Hem” i toppmenyn. Hoppas ni gillar det nya useendet och videoklippet på vår förening.

Med vänlig hälsning
Webmastern Möhus 24